Taneční skupiny

27. listopadu 2017 v 19:37 | Evi
Tanečních skupin se tvoří čím dál tim více, protože je více a více tanečníků. Někdo si chce tancovat jen tak pro radost...pro takové tanečníky jsou tu skupiny nesoutěžící. Skupiny, které nesoutěží na soutěžích, nejsou moc známé a zařadila bych je do "menších" nebo méně rozvinutých skupin. Pak jsou tu skupiny které soutěží na soutěžích a můžou se dostat do velmi vysokého hodnocení = jsou více známé, řekla bych i, že se o nich lidé dozvídají mnohem více.
Taneční skupiny, které soutěží mají mnohem více možností vytvořit tréninky na konkrétní styly a jsou tak i více lákávé, jak pro tanečníky tak případně pro rodiče, kteří chtějí svoji ratolest přihlásit na nějaký sport.
Já mám zkušenost s oběma variantama. *Je to jen moje osobní zkušenost, i tak radši ani jednu skupinu nebudu jmenovat.*
Nesoutěžící skupina ve které jsem byla, byla přece jen...přátelštější. Byla jsem v ní rok a čtvrt a musim říct, že kdyby nebylo jedné nepříjemnosti, byla bych tam ještě teď (čistě moje osobní nepříjemnost, nic zlého co se týče vedení nebo nálady ve skupině). Skupina na mě působila stylem, že si nikdo nepotřebuje na nic hrát. Nikdo z lektorů zbytečně neměl potřebu děti drtit aby byli nejlepší, nezáleželo na tom. Děti si tak tréninky více užili.
Soutěžící skupina, ve které jsem byla, byla naopak pro mě až nepříjemnou zkušeností. Nechodila jsem na tréninky ráda, lektoři nás drtili kvuli soutěžím a nešlo jim o naší radost z tance ale čistě o výhru. Postupem času už vím, že byla chyba čistě v mém městě (Každá skupina působí ve více městech, aby měli lidé více možností se do skupiny přidat). Teď uvažuji, že bych znovu do té skupiny začala chodit, avšak do jiného města.
Teď je vlastně nejduležitější otázka...Do které bych zapadl/a víc?
O tom už ale v příštím článku Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 welovest welovest | Web | 27. listopadu 2017 v 19:52 | Reagovat

Já třeba miluji tanec, ale nejsem v žádné taneční skupině. Občas si zajdu jen tak někam zatancovat, a především tancuji doma :-D

2 Otanci Otanci | 27. listopadu 2017 v 20:06 | Reagovat

[1]: Samozřejmě i to je možnost :-D
Mám to momentálně stejně :-D

3 ScottAmeks ScottAmeks | E-mail | 5. května 2018 v 15:42 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama